ବରୀ ବ୍ଲକ୍‌ସ୍ତରୀୟ କ୍ରୀଡ଼ା ପ୍ରତିଯୋଗିିତା : କବାଡିରେ ମଧୁସୂଦନ ପୁର ଓ ଭଲିରେ ବୋଦୁଅ ଚମ୍ପିୟାନ

                                                           ବରୀ,୧୭/୦୧(ନନ୍ୟୁସ): ବିଶ୍ୱ କପ୍ ପୁରୁଷ ହକି ଅବସରରେ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରତି ପଂଚାୟତାରେ ଅନୁଷ୍ଟିତ ହୋଇଥିବା ବିଭିନ୍ନ କ୍ରୀଡା ପ୍ର୍ରତିଯୋଗିତାର କୃତିପ୍ରତୀଯୋଗୀମାନଙ୍କୁ ନେଇ ବ୍ଲକ୍ ସ୍ତରୀୟ କ୍ରୀଡା ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ବ୍ଲକ୍ ସ୍ତରୀୟ କ୍ରୀଡା ପ୍ରତିଯୋଗିତା କୃପାସିନ୍ଧୁ ବିଦ୍ୟାଭବନ ମିନି ଷ୍ଟାଡିୟମ ପରିସରରେ ଉଦ୍‌ଯାପିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଉଦ୍‌ଯାପନୀ ଉତ୍ସବରେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥିଭାବେ ବରୀ ବିଧାୟିକା ସୁନନ୍ଦା ଦାସ ଯୋଗଦେଇ ଶିକ୍ଷା ସହ କ୍ରୀଡାର ବିକାଶ ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନେଇଥିବା ପଦକ୍ଷେପକୁ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରଶଂସା କରିବା ସହିତ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ କରିଥିବା ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କୁ ଖେଳୁଆଡ ମନୋଭାବ ନେଇ ଖେଳିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ । ଏହି ଅବସରରେ ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ଶ୍ରୀମତି ଦାସ କବାଡି ପ୍ରତିଯୋଗିତାର ବିଜୟୀ ମଧୁସୁଦନପୁର ଓ ରନର୍ସ ଅପ୍ ଧାରପୁରକୁ କପ୍ ସହ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ । ସେହିପରି ଭଲିବଲ ପ୍ରତିଯୋଗିତାର ବିଜୟୀ ବୋଦୁଅ ଓ ରନର୍ସ ଅପ୍ କିମ୍ଭିରିଆପାଳକୁ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ସହ କପ୍ ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.

2 × 3 =